Księgi wieczyste po adresie

2020-12-29

Księgi wieczyste po adresie nieruchomości

Ustalenie numeru księgi wieczystej na podstawie adresu nieruchomości, za pośrednictwem naszego portalu jest niezwykle proste. Wystarczy bowiem skorzystać z wyszukiwarki Szukaj KW po adresie, która znajduje się w zakładce Księgi wieczyste i tam podać adres interesującej nieruchomości. Co ważne, po prawidłowym wpisaniu danych poza możliwością zlecenia ustalenia KW po adresie, zobaczymy także wskazany adres na mapie. Dzięki temu będziemy pewni, że chodzi nam właśnie o te konkretną nieruchomości.

O czym warto pamiętać ustalając KW po adresie?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na poprawność danych. W pierwszej kolejności, czy nie ma literówek, ważne jest również używanie polskich znaków. W przeciwnym razie może być problem z ustaleniem na mapie podanej lokalizacji, Równie ważne jest by posiadać prawidłowe dane. Najlepiej operować informacjami z geoportalu. niestety ale mapy Google, z których dosyć chętnie korzysta się podczas podróży, mogę nie być wystarczającym źródłem informacji. Często nie pokazują dokładnego adresu, a jedynie wybrany punkt w pobliżu. Dlatego zdecydowanie bezpieczniej korzystać z naszej mapy a poszukiwany adres zweryfikować także w geoportalu.

Jaki jest koszt usługi?

Ustalenie numeru księgi wieczystej na podstawie adresu nieruchomości kosztuje 30 zł. Płatności dokonuje się za pośrednictwem Stripe, jest to stosunkowo nowa w Polsce, ale bezpieczna metoda płatności elektronicznych. Za jej pośrednictwem zapłacimy również kartą, korzystając z opcji Przelewy24.