Dodano dnia: 2025-04-03
UWAGA!!! Przeglądasz zarchiwizowane ogłoszenie

Mieszkanie w miejscowości Wrocław, Bezpieczna 9/2 (dolnośląskie)

Bezpieczna 9/2, 51-114, Wrocław, (woj. dolnośląskie)

Formularz zgłaszania uwag do ogłoszenia
Powód zgłoszenia

Kategoria: Mieszkania
Rodzaj: Licytacja komornicza
1 licytacja nieruchomości
Typ licytacji: Zwykły
Data licytacji: 2025-05-19
Sygnatura: KM 1616/19
Powierzchnia: 49,80 m2
Cena wywołania: 201 763 zł
Cena oszacowania: 269 017 zł
Wadium: 26 902 zł

Księgi wieczyste

Treść ogłoszenia

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

dla Wrocławia – Fabrycznej Tomasz Wieczorek Kancelaria Komornicza
nr XXVI We Wrocławiu Kancelaria Komornicza pl. Teatralny 1/3 50-051 Wrocław

tel. 717886438 e-mail: wroclaw7@komornik.pl

KM 1616/19

 

O B W I E S Z C Z E N I E

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej Tomasz Wieczorek Kancelaria Komornicza nr XXVI we Wrocławiu zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 19-05-2025 r. o godz. 10:30 w gmachu Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej ul. Świebodzka 5 sala nr 212 odbędzie się:

 

P I E R W S Z A    L I C Y T A C J A

 

nieruchomości położonej we Wrocławiu, ul. Bezpieczna 9/2 posiadająca założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Krzyków nr WR1K/xxxxxxxx/0.

 

Przedmiotem licytacji jest ułamkowa część nieruchomośc- udział w prawie numer 1 w wysokości 1/2 części lokalu mieszkalnego numer 2 stanowiącego odrębną nieruchomość położonego we Wrocławiu ul. Bezpieczna 9 oraz udział związany z własnością lokalu w nieruchomości wspólnej w wys. 1/4. Lokal o powierzchni użytkowej 49,80 m2 wraz z przynależnym garażem o powierzchni użytkowej 47 m2, usytuowany na parterze w budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego na działce numer 14/1, karta mapy 8, obrębu Różanka. Dla lokalu jest prowadzona jest księga wieczysta WR1K/xxxxxxxx/0.




Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 269 017,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 201 762,75 zł. (tj. trzy czwarte wartości oszacowania)

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości tj. 26 901,70 zł. na rachunek bankowy komornika w banku PKO BP III O/WROCŁAW nr 51102052420000290200190777, lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Nieruchomość tą można oglądać w dniu 05-05-2025 r. w godzinach od 11:00 do 11:30, zaś operat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia na własność na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeśli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych.

Użytkowanie służebności i praw użytkownika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności.

 

Komornik Sądowy

 

Tomasz Wieczorek

Ogłoszenia nieruchomości w pobliżu

Mieszkanie w miejscowości Wrocław, Litewska 6/85 (dolnośląskie)

Litewska 6/85, 51-354, Wrocław, (woj. dolnośląskie)

Rodzaj: Licytacja komornicza
Kategoria: Mieszkania
Data licytacji: 2026-11-29
e-licytacja
Cena wywołania: 297 075 zł
Cena oszacowania: 396 100 zł