Dodano dnia: 2022-06-02
UWAGA!!! Przeglądasz zarchiwizowane ogłoszenie

Mieszkanie w miejscowości Skierniewice, Trzcińska 17/37 (łódzkie)

Trzcińska 17/37, 96-100, Skierniewice, (woj. łódzkie)

Formularz zgłaszania uwag do ogłoszenia
Powód zgłoszenia

Kategoria: Mieszkania
Rodzaj: Licytacja komornicza
1 licytacja nieruchomości
Typ licytacji: Zwykły
Data licytacji: 2022-08-08
Sygnatura:  Km 1375/19
Powierzchnia: 32,3000 m2
Cena wywołania: 99 825 zł
Cena oszacowania: 133 100 zł
Wadium: 13 310 zł

Księgi wieczyste

Treść ogłoszenia

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Skierniewicach

Anna Bartczak-Lisik

Kancelaria Komornicza, Reymonta 2a,  Skierniewice,   96-100 Skierniewice

tel. 46 8333176, 885262445 / fax. 46 8333176

Sygnatura: Km 1375/19

 

 

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym  w Skierniewicach Anna Bartczak-Lisik na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu  08-08-2022 o godz. 11:30  w budynku Sądu Rejonowego w Skierniewicach z siedzibą przy Reymonta 12/14, 96-100 Skierniewice, pokój IX,  odbędzie się pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest ****** *******  położonej przy  Trzcińska 17/37, 96-100 Skierniewice , dla której  Sąd Rejonowy w Skierniewicach VII Wydział Ksiąg Wieczystych  (adres: ul. ul. Reymonta 12/14, Skierniewice, 96-100 Skierniewice)   prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1H/xxxxxxxx/0.

Suma oszacowania wynosi 133 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa  3/4 sumy oszacowania i wynosi 99 825,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 13 310,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.  Rękojmię można uiścić także na konto komornika: BANK 20 2030 0045 1110 0000 0196 1570.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 12:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Reymonta 12/14, Skierniewice, 96-100  Skierniewice.