Dodano dnia: 2024-01-24
UWAGA!!! Przeglądasz zarchiwizowane ogłoszenie

Mieszkanie w miejscowości Boguszów-Gorce, Wincentego Pola 2/3 (dolnośląskie)

Wincentego Pola 2/3, 58-372, Boguszów-Gorce, (woj. dolnośląskie)

Formularz zgłaszania uwag do ogłoszenia
Powód zgłoszenia

Kategoria: Mieszkania
Rodzaj: Licytacja komornicza
2 licytacja nieruchomości
Typ licytacji: Zwykły
Data licytacji: 2024-03-07
Sygnatura: Kmp 81/10
Powierzchnia: 32,34 m2
Cena wywołania: 36 867 zł
Cena oszacowania: 55 300 zł
Wadium: 5 530 zł

Księgi wieczyste

Treść ogłoszenia

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu

Justyna Irena Piasecka

Kancelaria Komornicza, Sienkiewicza 4, Wałbrzych, 58-300 Wałbrzych

tel. 746662840 / fax. 746662835

Sygnatura: Kmp 81/10

OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu Justyna Irena Piasecka na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 07-03-2024 o godz. 09:10 w budynku Sądu Rejonowego w Wałbrzychu z siedzibą przy Słowackiego 11, 58-300 Wałbrzych, pokój 303, odbędzie się druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika **** ******** położonej przy ul. Wincentego Pola 2/3, 58-372 Boguszów-Gorce, dla której Sąd Rejonowy w Wałbrzychu VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze SW1W/xxxxxxxx/9.
Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny położony w Boguszowie Gorcach przy ul. Wincentego Pola 2/3 składający się z dwóch pokoi o łącznej powierzchni 32,34m2 wraz z udziałem związanym z własnością lokalu wynoszącym 493/10000 objętym KW 42394 Uwaga! Stwierdzono niezgodność stanu faktycznego ze stanem prawnym ujawnionym w Dziale I-O księgi wieczystej "Oznaczenie nieruchomości" , w części "Opis" lokalu ( rodzaj izby – liczba). Wg księgi wieczystej lokal składa się z 2 pokoi; stwierdzono , iż w 1 pokoju urządzono kuchnię i lokal składa się z 1 pokoju i kuchni.

Suma oszacowania wynosi 55 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 36 866,67 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 5 530,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Santander Bank Polska S.A. 1 O/WAŁBRZYCH 78 1090 2271 0000 0005 8400 0760.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 14:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu mieszczącym się pod adresem: Słowackiego 11, Wałbrzych, 58-300 Wałbrzych.

 

Komornik Sądowy

Justyna Irena Piasecka

 

Ogłoszenia nieruchomości w pobliżu

Mieszkanie w miejscowości Wrocław, Litewska 6/85 (dolnośląskie)

Litewska 6/85, 51-354, Wrocław, (woj. dolnośląskie)

Rodzaj: Licytacja komornicza
Kategoria: Mieszkania
Data licytacji: 2026-11-29
e-licytacja
Cena wywołania: 297 075 zł
Cena oszacowania: 396 100 zł