Dodano dnia: 2022-03-26
UWAGA!!! Przeglądasz zarchiwizowane ogłoszenie

mieszkanie

Os.Piastowskie 7/13, 77-300, Człuchów, (woj. pomorskie)

Formularz zgłaszania uwag do ogłoszenia
Powód zgłoszenia

Kategoria: Mieszkania
Rodzaj: Licytacja komornicza
1 licytacja nieruchomości
Typ licytacji: Zwykły
Data licytacji: 2022-04-26
Sygnatura:  Km 25/17
Powierzchnia: 36,10 m2
Cena wywołania: 83 025 zł
Cena oszacowania: 110 700 zł
Wadium: 11 070 zł

Księgi wieczyste

Treść ogłoszenia

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Człuchowie

Irena Ochocińska

Kancelaria Komornicza, Plac Wolności 3/1, Człuchów,  77-300 Człuchów

tel. 598345076 / fax. 598345417

Sygnatura: Km 25/17

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Człuchowie Irena Ochocińska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 26-04-2022 o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Człuchowie z siedzibą przy Szczecińska 1, 77-300 Człuchów,  odbędzie się pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego  właścicielem jest *** ****** położonego przy Os.Piastowskie 7/13, 77-300 Człuchów, dla którego Sąd Rejonowy w Człuchowie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul.Szczecińska 1, Człuchów, 77-300 Człuchów)  prowadzi księgę wieczystą o numerze SL1Z/xxxxxxxx/5.

Suma oszacowania wynosi 110 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 83 025,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 11 070,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.  Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank Spółdzielczy w Człuchowie 68 9326 0006 0013 7041 3000 0010.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 14:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Szczecińska 1, Człuchów, 77-300  Człuchów.