Dodano dnia: 2023-08-17
UWAGA!!! Przeglądasz zarchiwizowane ogłoszenie

Grunt w miejscowości Wieska Wieś, Krzemień Zagacie, Krzemień Zagacie (mazowieckie). Działki numer: 396, 397, 627, 628, 631, 632

Krzemień Zagacie, 08-304, Wieska Wieś, Krzemień Zagacie, (woj. mazowieckie)

Formularz zgłaszania uwag do ogłoszenia
Powód zgłoszenia

Kategoria: Działki i grunty
Rodzaj: Licytacja komornicza
1 licytacja nieruchomości
Typ licytacji: Zwykły
Data licytacji: 2023-09-28
Sygnatura: KM 52/22
Cena wywołania: 20 388 zł
Cena oszacowania: 27 184 zł
Wadium: 2 719 zł

Księgi wieczyste

Działki ewidencyjne

Treść ogłoszenia

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym  w Sokołowie Podlaskim

Laura Pietrasiak vel Olszewska

Kancelaria Komornicza,  Piłsudskiego 10,  Sokołów Podlaski,   08-300 Sokołów Podlaski

tel. 25 781 23 33 / fax. 25 781 23 33

Sygnatura: KM 52/22

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Kancelaria Komornicza przy Sądzie Rejonowym w Sokołowie Podlaskim na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 52/22 w dniu 28-09-2023 o godz. 13:45 w budynku Sądu Rejonowego w Sokołowie Podlaskim z siedzibą przy Ks. Bosco 3, 08-300 Sokołów Podlaski, sala 1, odbędzie się pierwsza licytacja:

 

- ułamkowej części nieruchomości, której   właścicielem jest ************ położonej przy  ,Wieska Wieś, Krzemień Zagacie,  08-304 Jabłonna Lacka, dla której SĄD REJONOWY SOKOŁÓW PODLASKI IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH  (adres: ul.  , SOKOŁÓW PODLASKI, 08-300 SOKOŁÓW PODLASKI)  prowadzi księgę wieczystą o numerze SI1P/xxxxxxxx/2.
Opis nieruchomości:
udział 1/3 w nieruchomości gruntowej niezabudowanej połozonej w Wieska Wieś, Krzemień Zagacie gm. Jabłonna Lacka na którą skłądają się działki o nr ew. 396, 397, 627, 628, 631, 632, 682/628, 682/632, 815, 872/396, 1309/627 położone w msc. Wieska Wieś i działki nr re. 137, 569, 1381, 1628 - Krzemień Zagacie o łącznej pow. 2,2926ha

Suma oszacowania wynosi 27 184,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 20 388,00 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 2 718,40 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Sokołowie Podlaskim ul. Ks. Bosco 3, 08-300  Sokołów Podlaski. 

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.  

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP S.A. 66 1020 4476 0000 8002 0022 0368.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika. 

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.