Dodano dnia: 2023-07-21
UWAGA!!! Przeglądasz zarchiwizowane ogłoszenie

Grunt w miejscowości Opacz, Opacz (mazowieckie). Działka numer: 130/2

Opacz, 05-520, Opacz, (woj. mazowieckie)

Formularz zgłaszania uwag do ogłoszenia
Powód zgłoszenia

Kategoria: Działki i grunty
Rodzaj: Licytacja komornicza
1 licytacja nieruchomości
Typ licytacji: Zwykły
Data licytacji: 2023-08-22
Sygnatura: KM 246/19
Obszar działki: 6 200 m2
Cena wywołania: 52 950 zł
Cena oszacowania: 70 600 zł
Wadium: 7 060 zł

Księgi wieczyste

Działki ewidencyjne

Treść ogłoszenia

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie

Piotr Gładzik

Kancelaria Komornicza, Kościuszki 27,  Piaseczno,   05-500 Piaseczno

tel. (22) 699-08 -81 / fax. (22)726-73-28

Sygnatura: KM 246/19

 

 

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym  w Piasecznie Piotr Gładzik na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu  22-08-2023 o godz. 13:00  w budynku Sądu Rejonowego w Piasecznie z siedzibą przy Kościuszki 14, 05-500 Piaseczno, pokój 210,  odbędzie się pierwsza licytacja

ułamkowej części nieruchomości, której  właścicielem jest *******   położonej przy  numer działki 130/2 , 05-520 OPACZ , dla której  Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych  (adres: ul. Kościuszki 14, Piaseczno,  05-500 05-500 prowadzi księgę wieczystą o numerze WA5M/xxxxxxxx/4.
Opis nieruchomości:
Udział 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej. Nieruchomość położona jest w miejscowości Opacz, gmina Konstancin- Jeziorna. Nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną nr 130/2, o powierzchni 6 200 m2. dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW WA5M/xxxxxxxx/4

Suma oszacowania wynosi 70 600,00 zł, zaś cena wywołania jest równa  3/4 sumy oszacowania i wynosi 52 950,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 7 060,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.  Rękojmię można uiścić także na konto komornika: SANTANDER BANK POLSKA S.A. 22 1090 2037 0000 0001 3600 3831.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 19:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Kościuszki 14, Piaseczno, 05-500  Piaseczno.