Dodano dnia: 2022-05-31
UWAGA!!! Przeglądasz zarchiwizowane ogłoszenie

Dom w miejscowości Tarnów Grodkowski, Tarnów Grodkowski 58b (opolskie). Działki numer: 200/7, 200/6

Tarnów Grodkowski 58b, 49-200, Tarnów Grodkowski, (woj. opolskie)

Formularz zgłaszania uwag do ogłoszenia
Powód zgłoszenia

Kategoria: Domy
Rodzaj: Licytacja komornicza
1 licytacja nieruchomości
Typ licytacji: Zwykły
Data licytacji: 2022-07-21
Sygnatura:  Km 319/19
Obszar działki: 0,2292 ha
Cena wywołania: 260 812 zł
Cena oszacowania: 347 750 zł
Wadium: 34 775 zł

Księgi wieczyste

Działki ewidencyjne

Treść ogłoszenia

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Nysie

Karol Chrostek

Kancelaria Komornicza, Rynek 36c,  Nysa,   48-300 Nysa

tel. 774334020 / fax. 774355946

Sygnatura: Km 319/19

 

 

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym  w Nysie Karol Chrostek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu  21-07-2022 o godz. 10:00  w budynku Sądu Rejonowego w Nysie z siedzibą przy Plac Kościelny 6, 48-300 Nysa, pokój 210,  odbędzie się pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** ***** położonej przy  58b, 49-200 Tarnów Grodkowski , dla której  Sąd Rejonowy w Nysie V Wydział Ksiąg Wieczystych  (adres: ul. Rynek 36c/306, Nysa, 48-300 Nysa)   prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1N/xxxxxxxx/3.

Suma oszacowania wynosi 347 750,00 zł, zaś cena wywołania jest równa  3/4 sumy oszacowania i wynosi 260 812,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 34 775,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.  Rękojmię można uiścić także na konto komornika: BGŻ BNP Paribas 74160014621819906360000001.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 12:00 do godz. 13:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Plac Kościelny 6, Nysa, 48-300  Nysa.